Geneo

Geneo to wyjątkowa platforma marki Pollogen, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound, oferuje szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Każda technologia może być stosowana oddzielnie w formie zabiegu pielęgnacyjnego, aby zadziałać efektywnie i jednostopniowo na skórę, lub łącznie – w celu uzyskania pełnego efektu synergii i spektakularnego odżywienia i odmłodzenia.

Zabieg Geneo

- Zabieg bezpieczny i komfortowy,

- Do wszystkich rodzajów skóry,

- Wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu tzw. "efekt bohra",

- Formuła bogata w składniki odżywcze,

- Jednorazowe, sterylne końcówki,

- Brak okresu rekonwalescencji.

- Odmładzanie,

- Rozświetlenie,

- Trądzik,

- Przebarwienia,

- Nawilżenie,

- Wyrównanie kolorytu skóry,

- Złuszczenie zrogowaciałego naskórka,

- Poprawa struktury skóry.

- Nowotwór,

- Ciąża oraz kobiety karmiące piersią,

- Wszystkie zmiany aktywne na obszarze zabiegowym takie jak: egzema, wysypka, obrzęk, mocno opalona lub uszkodzona skóra, aktywny trądzik, trądzik różowaty, zapalenie skóry, łuszczyca, aktywna opryszczka, 

- Zaburzenia naczyniowe, takie jak: teleangiektazje,

- Przerwanie ciągłości skóry,

- Uczulenie na kosmetyk,

 

W przypadku jakichkolwiek przeprowadzonych wcześniejszych zabiegów medycyny estetycznej lub kuracji pochodną wit. A zaleca się konsultację z lekarzem prowadzącym przed zabiegiem.

  • Twarz – 270zł
  • Twarz + Szyja – 300zł
  • Twarz + Szyja + Dekolt – 350zł

Najczęściej zadawane pytania - GeneO

GeneO jest to zabieg 3w1, który umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Zabieg jest dla wszystkich rodzajów skór oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Zabieg GeneO pozwala na uzyskanie 3 efektów jednocześnie jak: złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka, wchłanianie substancji odżywczych oraz naturalne dotlenienie skóry dzięki efektowi Bohra.

Zabieg gwarantuje natychmiastowe efekty poprawy kolorytu i nawilżenia skóry.

Koszt zabiegu Geneo zależny jest od partii ciała, na której zostaje wykonany. Ceny rozpoczynają się od 200zł, a kończą na 400zł.