Twój Kosmetolog w Łodzi​

Lux Skin Clinic, to nowa klinika medycyny estetycznej na mapie Łodzi stworzona, aby zadbać o Wasze piękno. Oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie oraz stosujemy oryginalne procedury. Dbamy o najwyższe standardy naszego salonu, stosując certyfikowany sprzęt medyczny oraz produkty renomowanych firm.

Zależy nam, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo i bezpiecznie.
Naszym celem jest pomoc każdej osobie, która potrzebuje indywidualnej porady.

Zespół Lux Skin Clinic

Klinika Medycyny estetycznej Luxskin to wykwalifikowany zespół kosmetologów oraz lekarzy. Szeroka oferta naszych zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej pozwala na dobranie indywidualnej usługi dostosowanej do potrzeb naszych Klientów. Dbając o najwyższe standardy naszych usług, stosujemy wyłącznie produkty renomowanych firm oraz bezpieczny i certyfikowany sprzęt medyczny. Poznaj nasz zespół:

Mgr Julia Wolska właściciel,
Kosmetolog w Lux Skin Clinic.

„Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. W pracy Kosmetologa kocham dążenie do perfekcji poprzez dokładność.

Moją miłością są zabiegi na twarz i ciało oraz Laseroterapia.”

Mgr Julia Wolska

Dr Agnieszka Kłys – Cieślak
Medycyna Estetyczna – Botoks

„Jestem absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego na Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie w pracy z pacjentkami stomatologicznymi uświadomiło mi, że do uzyskania harmonii w wyglądzie twarzy niezbędne są zarówno zabiegi stomatologiczne, jak i zabiegi z medycyny estetycznej”

Dr Agnieszka Kłys – Cieślak

Gdzie znajdziesz Lux Skin Clinic w Łodzi?